Formula 1’de “Günah Şehri” Las Vegas Yarışı Öncesi Bir Genelev Pilotlara Ücretsiz Hizmet Vereceğini Duyurdu

2023 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın 22. yarışı ABD’nin ‘Günah Şehri’ lakabıyla ünlü Las Vegas’ta yarışılacak. Formula 1 pilotları Las Vegas’ta ilginç tekliflerle karşılanmaya hazırlanıyor. Nevada’daki bir genelev, Formula 1 sürücülerine ücretsiz hizmet verileceğini duyurdu.

Kaynak: https://www.tmz.com/2023/11/14/f1-dri…

TMZ Sports’un haberine göre, Chicken Ranch Genelevi 1982’den bu yana ilk kez koşulacak yarış için Formula 1 sürücülerini ağırlamayı bekliyor.

“Vegas’ta olan Vegas’ta kalır” mottosula tanıdığımız ve “Günah Şehri” olarak nam salan Nevada’da fuhuş yasal.

Genelev çalışanları Addison Gray ve Alice Little, “Bu ay Las Vegas’ta Formula 1 heyecanı var ve hepimiz büyük etkinlik için heyecanlıyız.” ifadelerini kullandı.

Little, “Sürücülerin kalplerini hızlandırmak ve F1’i benimle ve Addison ile kutlamak isteyen tüm pilotlara yüzde 100 ücretsiz hizmet ikram edilecektir” dedi.

Las Vegas’a giden Formula 1 tutkunlarının ekonomiye katkısının 1.2 milyar dolar olacağı tahmin ediliyor. Chicken Ranch genelevinin çalışanları ise bu durumun yalnızca sürücülerle sınırlı kalmayacağını, taraftarların da %50 indirimle hizmet alabileceklerini duyurdu.

Addison Grey, “Formula 1’in muhteşem grid kızlarını 2018’de yasaklamasından bu yana, etkinlikler büyük oranda ihtiyaç duyulan cinsel çekicilikten yoksun kaldı.” diyerek yarışları beklediğini anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x