TireTech Uygulaması’nın Yeni Sürümü ile Daha İyi Hizmet, Daha Fazla Kullanıcı Memnuniyeti

Lastik hizmetlerinin dijitalleşmesine öncülük eden Continental, TireTech uygulamasını güncelledi.

Güncelleme 39 ülke için kış lastiği önerileri, 20 dil seçeneği, lastik hasar teşhisi, diş açma kılavuzu ve ideal lastik hava basıncı hesaplayıcısını içeriyor.

Premium lastik üreticisi ve teknoloji şirketi Continental, TireTech uygulaması ile filo yöneticileri, sürücüler, lastik bayileri ve tamircilerin mümkün olan en iyi lastik performansını ve en yüksek filo verimini yakalamalarına yardımcı oluyor. Uygulama, maliyet odaklı bir iş olan filo araçlarına daima optimum basınçta doğru lastiklerin takılması temeline dayanıyor. Continental EMEA Bölgesi Teknik Müşteri Hizmetleri-Kamyon Lastikleri Müdürü Hendi Wijaya, lastik hizmetlerinin dijitalleşmesi yönünde önemli bir adım olan TireTech uygulamasını katma değerli ve daha da kullanıcı dostu hale getiren çok sayıda yeni özellikle güncellediklerini belirtti. Wijaya, “Bu geniş kapsamlı güncelleme ile müşterilerimize filo verimliliğini sürekli olarak arttırma ve lastik işletme maliyetlerini düşürme konusunda artık daha fazla destek verebiliyoruz. Ayrıca, kullanıcı grubunu van segmentini de içerecek şekilde genişlettik” dedi.

Kamyon ve otobüs lastikleri için ek fonksiyonlar

TireTech uygulamasının mevcut fonksiyonları, kamyon ve otobüs lastikleri için ek özelliklerle desteklendi. Güncellemeyle birlikte, Continental’in her sonbahar yayınladığı güncel kış lastiği önerileri artık uygulamada yer alıyor. Bu sayede filo yöneticileri, otobüs ve kamyon sürücüleri, 39 ülkede mevcut kış lastiği yönetmeliklerine hızlıca göz atarak araçlarını yeni mevsime hazırlayabiliyor. Daha kolay bir kullanım için uygulamadaki tüm bilgiler 20 dilde sunuluyor. Ayrıca uygulamaya yeni lastik arıza teşhisi modülü eklendi. Bu modül, kamyon ve otobüs lastiklerindeki hasarları aında tespit ederek bunların çözümü için öneriler getiriyor. Bu öneriler, lastik kullanım mrü, güvenlik ve yakıt tüketimine odaklanıyor. Bir diğer yenilik olan diş açma modülünde ise lastik tamircileri, Continental ticari araç lastikleri için gerekli diş açma kılavuzunun yanı sıra diğer faydalı bilgileri bulabiliyor.

Çevrimdışı kullanım rahatlığı

Bir yolculuk sırasında lastik bilgilerine ihtiyacınız olduğunda ağ kapsama alanında değilseniz ne yaparsınız? Continental, böyle bir ihtimali düşünerek TireTech uygulamasını çevrimdışı kullanılacak şekilde geliştirdi. Kullanıcılar, uygulamayı çalıştırmak için gerekli bilgileri akıllı telefonlarına indirip çevrimdışı modda da veri bağlantısı olmadan kullanabiliyor.

TireTech: Tüm lastik müşterileri için tavsiye uygulaması

Lastik bayileri, filo yöneticileri, profesyonel sürücüler ve teknik elemanlar için bir teknik tavsiye aracı olan Continental TireTech uygulaması, iOS ve Android için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama, Continental’in tüm zirai ve ticari araç, ve Van lastikleri ile ilgili güncel ürün ve servis bilgilerine hızlı ve kolay erişim sağlıyor.

Daha düşük emisyon: Doğru lastik basıncı için Basınç-Yük Hesaplayıcı

Continental TireTech uygulamasının özellikleri arasında entegre basınç-yük hesaplayıcısı da yer alıyor. Bu hesaplayıcı, kullanıcıların aks yüküne ve lastik ebadına uygun şişirme basıncını belirlemelerine yardımcı oluyor. Doğru lastik basıncı yuvarlanma direncini azalttığı için Tire Tech, bu yolla emisyonların düşürülmesine katkıda bulunuyor. Bu da Continental TireTech uygulamasını Continental’in En Düşük Toplam Sürüş Maliyeti (LODC) yaklaşımının önemli bir öğesi haline getiriyor. Teknik lastik verilerinden oluşan veri tabanı ve destekleyici görseller kütüphanesi de uygulamanın diğer güçlü fonksiyonları arasında yer alıyor. Ayrıca iletişim formu aracılığıyla müşteriler Continental’in teknik müşteri hizmetleri ekibine doğrudan ulaşabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x