Nurgül Yeşilçay, Gökhan Özoğuz’a sert çıktı: Gözünüzde büyütmeyin

En son Veda Mektubu dizisinde canlandırdığı Alanur karakteriyle ekranda boy gösteren Nurgül Yeşilçay magazin gündeminin en konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

2004 yılında evlenip 2010 yılında boşanan Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay’ın Osman Nejat Özer adını verdikleri oğulları eğitim gördüğü Londra’dan Türkiye’ye döndü.

Londra’dan dönen oğlu Osman Nejat’a kavuşan Nurgul Yeşilçay, oğlu ile Athena konserinden olay yaratan bir paylaşımda bulundu.

Nurgül Yeşilçay ilk olarak “Benimki gelir gelmez beni Athena konserine götürüyor kral” notuyla birlikte oğluyla paylaşım yaptı.

Grubun üyesi Gökhan Özoğuz’a ateş püsküren Yeşilçay, “Sakın gözünüzde büyütmeyin” dedi.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Yeşilçay, oğlunun Athena hayranı olduğunu, grup ile tanışmak için kulise gittiklerinde grubun solisti olan Gökhan Özoğuz’un soğuk davrandığını grubun diğer üyesi Hakan Özoğuz’un ise daha samimi davrandığını açıkladı. Yeşilçay paylaşımında “Bir genç Gökhan’la tanışmak istiyor çünkü seviyor Athena’yı. Kulise gidiyoruz tebrik için. Gökhan’da bir afra tafra. Gökhan ne kadar tatsızsa Hakan o kadar tatlıydı. Neyse sakın hayallerinizi yıkmayın! Kimseyi de gözünüzde büyütmeyin! Uyarayım dedim!” diyerek isyan etti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x